Oszczędzanie i inwestowanie

money-box
Skuteczne

Oszczędzanie

W oszczędzaniu nadwyżek finansowych najważniejszy jest konkretny cel. W określeniu tego celu pomagam moim klientom na indywidualnym spotkaniu. W trakcie spotkania dobieramy narzędzie, które pozwoli osiągnąć wspomniany cel w założonym czasie.

W ofercie posiadam zarówno rozwiązania oparte o rynek kapitałowy, takie jak fundusze inwestycyjne, jak i rynek pieniężny, np. lokaty.

Zachęcam do spotkania, na którym przygotuję indywidualny plan finansowy poprzedzony analizą finansową, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Współpracę z klientami opieram na produktach:

  • bankowych (lokaty, rachunki oszczędnościowe, produkty strukturyzowane),
  • ubezpieczeniowych (programy regularnego oszczędzania, polisy na życie z UFK, polisy ochronne),
  • funduszy inwestycyjnych.
  • Polisy na życie ze 100% zwrotem wpłaconych składek.

Innowacyjne rozwiązania oferty kredytowej

W czasach, kiedy zyski z lokaty bankowej nie gwarantują wysokich odsetek, warto poszukać specjalisty takiego jak doradca finansowy z Radomia. Doświadczenie i wiedza pracowników firmy Team Lion mającej oddziały na Mazowszu to pewna inwestycja. Fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia czy tradycyjne produkty bankowe różnią się od siebie. Dlatego chcąc osiągnąć jak największe profity, warto skorzystać ze wsparcia, jakie gwarantują doradcy finansowi z Warszawy. Oferta specjalistów z Team Lion skierowana jest zarówno do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Dzięki ich wsparciu wiele firm otrzymało najniższe kredyty w Warszawie. Team Lion to solidny partner z dziedziny finansów. Warto więc sprawdzić szczegóły i nawiązać stałą współpracę.

Jesteś zainteresowany ofertą?