Oferta kredytowa dla firm

Posiadanie własnej firmy to ogromna odpowiedzialność. Sukces w biznesie wynika z ciężkiej pracy, konsekwencji i doboru sprawdzonych oraz rzetelnych partnerów. Wiem jak ważne jest to wszystko, gdyż sam prowadzę swoją firmę od prawie dziesięciu lat. Jako Doradca kredytowy w Warszawie, oferuje państwu pomoc w uzyskaniu:

 

house
Uzyskaj kredyt dla swojej firmy

Pomoc w uzyskaniu kredytu dla firmy

Właścicielom firm małych, średnich oraz tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem proponuję pomoc w uzyskaniu:

Kredyt firmowy (obrotowy, inwestycyjny, gotówkowy)

 • Kredyt to najprostszy, najtańszy oraz najbezpieczniejszy sposób
  na zewnętrzne finansowanie potrzeb Twojej firmy. Proponuję kredyty obrotowe, ratalne, kredyty w rachunkach bieżących, które firma może wykorzystać na finansowanie bieżących potrzeb.
 • Gwarantuję najniższą marże oraz koszty okołokredytowe na rynku. Zawsze wybieram ofertę najlepszą dla Twojej firmy, w zależności stadium jej rozwoju, wyników finansowych oraz potrzeb. Od niedawna proponuję kredyt dla firm na start – nawet do 500.000 PLN bez dokumentów finansowych i zbędnych formalności oraz konsolidację zobowiązań firmowych do 500.000 PLN bez zabezpieczeń i dokumentów finansowych!

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Kredyt inwestycyjny
(na konkrety cel inwestycyjny, wynikający ze wspólnie opracowanego biznesplanu)

W każdej prawidłowo zarządzanej firmie nadchodzi moment, w którym osiąga się maksimum możliwości rozwoju przy posiadaniu własnej, często ograniczonej bazy kapitałowej. Wtedy właśnie trzeba podjąć decyzję o finansowaniu zewnętrznym. Zdecydowanie najtańszym
i najbezpieczniejszym źródłem jest kredyt bankowy.

W realizacji projektów inwestycyjnych moich klientów pomagam
od strony finansowej w sposób kompleksowy.
Począwszy od przygotowania biznes planu, prognoz finansowych na pozyskanie finansowania i obsłudze posprzedażowej skończywszy. Kredyty inwestycyjne proponuję zarówno na mikro projekty tzn. do 5 mln PLN, jak i duże projekty, w tym także deweloperskie. Czas pozyskania finansowania zależy od stopnia skomplikowania projektu, jak również stanu zaawansowania danej inwestycji.

Oferuję indywidulaną negocjację marży kredytu, prowizji oraz opłat dodatkowych!

Proponuję leasing na:

 • samochody osobowe,
 • samochody i pojazdy ciężarowe,
 • maszyny (w tym ciężki sprzęt dla przemysłu oraz rolnictwa, linie technologiczne, a także lekki sprzęt typu wtryskarki, wyrzynarki),
 • urządzenia do produkcji (żywności, mebli, opakowań, brykietu etc.),
 • sprzęt IT oraz TV (komputery, drukarki, plotery, skanery, ekrany diodowe oraz LED, rzutniki,)
 • meble biurowe i peryferyjny sprzęt biurowy oraz wiele innych przedmiotów mieszczących się w polskiej klasyfikacji środków trwałych.

Wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym leasingiem nieruchomości proponuję indywidulaną ścieżkę analizy oraz pomoc w przygotowaniu dokumentacji, w tym wyceny oraz dokumentów urzędowych.

Proponuję leasing

 • operacyjny, czyli taki, w którym cały czynsz leasingowy możesz zaliczyć w koszt uzyskania przychodu,
  a amortyzacja pozostaje po stronie firmy leasingowej, VAT rozłożony jest w czasie wraz z ratami,
 • finansowy, tzn. taki, w którym amortyzacja pozostaje po stronie leasingobiorcy, kosztem jest tylko część odsetkowa raty leasingu – nie ma wartości wykupu na koniec umowy,
 • zwrotny, czyli ten w którym odsprzedajesz firmie leasingowej swój środek trwały za gotówkę (na przykład po to, aby poprawić płynność w firmie), a następnie korzystasz z niego na podstawie umowy leasingu operacyjnego lub finansowego.

Faktoring (właściwy, niewłaściwy)

 • Która z firm działających na polskim rynku nie miała problemów z terminem płatności faktur od kontrahentów? Według najnowszych danych
  co druga polska firma ma problemy w związku
  z niespotykanie długimi terminami płatności. Średni czas obrotu fakturami w Polsce wynosi ponad 60 dni, podczas gdy średnia europejska jest bliska 30 dni.
 • Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli firm proponuję faktoring, który jest najprostszą, a zarazem najtańszą formą upłynnienia kwoty zamrożonej w fakturze.
  W transakcji faktoringowej biorą udział trzy podmioty:
  faktor (np. bank), faktorant (firma wystawiająca fakturę)
  oraz dłużnik (odbiorca faktury).
 • Dzięki tej usłudze firma uzyskuje środki finansowe
  przed terminem zapadalności
  wierzytelności handlowych wynikających z faktur. W rezultacie faktorant nie musi czekać na zapłatę wierzytelności od dłużnika, zabezpieczając się jednocześnie przed ewentualnym opóźnieniem w spłacie.
 • Proponuję wszystkim firmom faktoring właściwy
  (z przejęciem ryzyka niewypłacalności dłużnika przez faktora) oraz faktoring niewłaściwy (bez przejęcia ryzyka niewypłacalności dłużnika przez faktora).
 • Jestem w stanie zapewnić najlepsze oraz najtańsze oferty faktoringu, zarówno bankowego,
  jak i pozabankowego z wypłatą nawet 100% wartości faktury, z terminem zapłaty nawet do 180 dni!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Jeśli jesteś deweloperem lub planujesz otworzyć działalności w tej branży, to jest idealny moment na rozpoczęcie inwestycji. Posiadam w ofercie szeroki wachlarz ofert dla małych projektów (do 5 mln PLN) oraz dla większych i średnich (do 35 mln PLN). Nie potrzebujesz biznesplanu, prognozy wyników ani projekcji przepływów finansowych – tym wszystkim zajmę się osobiście. Jedyny wymóg to posiadanie wstępnego projektu oraz zarysu koncepcji i działki (nawet bez pozwolenia na budowę!). W całym procesie, łącznie z komercjalizacją powierzchni, pomagam i służę radą oraz doświadczeniem. Pośredniczę w uzyskaniu kredytu deweloperskiego do 90% LTV (loan to value). W tym zakresie współpracuje ze wszystkimi liczącymi się w tej branży bankami. W ofercie posiadam również finansowanie pozabankowe do 50% LTV. W przypadku każdego projektu warunki cenowe finansowania oraz jego konstrukcja jest ustalana indywidulanie z klientem w oparciu o kosztorys oraz harmonogram budowy, a także końcową wartość wznoszonego projektu.

Dotacje celowe ze środków Unii Europejskiej to znakomity sposób na rozwinięcie działalności lub atrakcyjnego projektu, na który w normalnym trybie wielu przedsiębiorców nie mogłoby sobie pozwolić. Jednak co do zasady Unia Europejka finansuje na ogół do 80% lub do 70% kosztów kwalifikowanych. Skąd zatem wziąć środki na brakujący udział własny? Tu z pomocą przychodzą banki, proponując kredyty pomostowe na brakujący udział własny lub finansowanie zaliczek na transze środków na realizację projektu. Kwota kredytu jest ściśle związana z wartości danego projektu oraz limitem na dany program unijny.

Produkt ten jest dedykowany do właścicieli firm posiadających zobowiązania, zarówno bankowe, jak i publiczno-prawne, które powodują brak płynności w firmie. Dostępna jest prosta konsolidacja zobowiązań ze spłatą i rozłożeniem na dogodne raty, jak i restrukturyzacja w oparciu o nieruchomość zobowiązań wymagalnych. Warunki tego rodzaju finansowania są zależne od kondycji firm oraz wieku zobowiązań, a także ewentualnej wartości zabezpieczenia.

Każdy przedsiębiorca prowadząc działalność jest wystawiony na szereg ryzyk. Począwszy od tych wynikających wprost z wykonywanej działalności, jak i tych nieprzewianych (np. ryzyko upadłości). Aby z pełną odpowiedzialnością wykonywać swój zawód lub prowadzić firmę trzeba ubezpieczyć się od następstw tych zdarzeń. Od lat współpracuję z najbardziej doświadczonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które proponują kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców. Począwszy od prostego acz niezbędnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w życiu codziennym, po złożone propozycje banżowe np. dla prawników, architektów czy lekarzy. Wszystkich przedsiębiorców zachęcam do kontaktu ze mną, w celu porównana oferty dla swojej branży.

Zamów rozmowę telefoniczną

Uzyskaj wsparcie doradcy finansowego Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych doradców finansowych z Warszawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa. Skontaktować się z nami mogą Państwo poprzez placówkę w Warszawie lub poprzez doradcę kredytowego w Radomiu. Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest przedsięwzięciem prostym i wymaga ogromnej odpowiedzialności. Często do realizacji zamierzonych celów niezbędne jest uzyskanie szybkiej pomocy finansowej. Wtedy właśnie przydatny jest doradca finansowy z Warszawy, który pomoże Państwu uzyskać najkorzystniejszy kredyt. Wybierając ofertę odpowiednią dla Państwa zawsze kierujemy się indywidualną sytuacją. Działając w oparciu o etap rozwoju, wyniki finansowe i potrzeby firmy. Ponadto możemy zagwarantować najniższą marżę i koszty okołokredytowe.